Logos

Biorepair Plus Зубна паста "Професійне позбавлення чутливості" 75 мл

  • 8017331052648
  • 184.00 грн.


  • Biorepair Plus  Зубна паста "Професійне позбавлення чутливості" 75 мл

ЗУБНА ПАСТА "ПРОФЕСІЙНЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ЧУТЛИВОСТІ"

Це унікальна лікувальна зубна паста, яка містить 24% гідроксиапатиту (Рідка емаль) в запатентованій формулі microRepair®.

Ексклюзивна формула ефективно діє на емаль і дентин, відновлюючи їх структуру. Позбавлення від чутливості відбувається за допомогою ремінералізації. Всього одного застосування досить для значного зниження чутливості зубів.

Зубна паста заповнює мікротріщини, мікропори, утворює захисну поверхню, яка захищає зуби від демінералізації, запобігає розвитку карієсу і кислотних ерозій.

Ідеально підходить для людей з гіперчутливістю зубів, для відновлення тонкої емалі, незамінна після відбілювання зубів, професійного чищення, при лікуванні брекет-системами та іншими ортодонтичними конструкціями. Ефективно відновлює природну білизну і блиск зубів.

Зубну пасту "Професійне позбавлення від чутливості" також можна використовувати у вигляді аплікацій, з капою, а також можливо втирання кінчиками пальців в кожен зуб. Після цього пасту не змивати.

Формула пасти абсолютно безпечна, оскільки не містить SLS (Sodium Lauryl Sulphate), Abrasive Silica, Titanium Dioxide, Fluoride (фтор), Paraben.

RDA ≈ 14

Рекомендована для використання дорослим і дітям з 7 років

Об'єм: 75 мл

Вироблено в Італії

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha